![]() ![]() ![]() ![]()
|
Boon-a-part bridgehotel Wadden
Bridgen in Hotel-Resort Amelander Kaap
Ligging:
Aan de westkust van het schitterende Waddeneiland Ameland vindt u 4-sterren Fletcher Hotel-Resort Amelander Kaap. Het is gelegen vlak bij de duinen, strand en zee en aan de rand van het pittoreske en gezellige dorpje Hollum. Vanuit het hotel kunt u schitterende wandelingen en fietstochten over het eiland maken.
Het hotel beschikt over alle mogelijke faciliteiten, zoals een restaurant, brasserie, tennisbanen, squashbaan, beautycenter, solarium, sauna en zwembad. Direct aan het hotel grenst een 9-holes NGF-golfbaan met A-status.
Heeft u vragen over dit hotel neem dan gerust contact met ons op via tel. nr. 0347-750 444. U kunt ook uw vraag mailen naar info@boon-a-part.nl
Wilt een bridgearrangement reserveren neem dan contact op met 0347 - 750 444. Ook kunt u heel gemakkelijk online uw bridgearrangement reserveren via het reserveringsformulier >>
Hotelkamers:
Fletcher Hotel-Resort Amelander Kaap beschikt over zowel hotelkamers als appartementen.
De tweepersoonskamers zijn sfeervol en comfortabel ingericht en zijn voorzien van badkamer met bad en toilet, broekenpers, draadloos internet, televisie, radio en telefoon.
De tweekamer hotelappartementen zijn ruim van opzet. Deze hotelappartementen beschikken over een woonkamer met zithoek, een telefoon, televisie, een eethoek, open keuken met o.a. een magnetron en een badkamer met bad/douche en toilet. Ook zijn de tweekamer hotelappartementen voorzien van een terras, waar het in de zomer heerlijk vertoeven is.
Honden zijn niet toegestaan in onze hotelappartementen.
Restaurant en Bar
Na een ontspannen dag op het eiland, kunt u in het sfeervolle restaurant van Fletcher Hotel-Resort Amelander Kaap genieten van verfijnde à la carte gerechten, culinair samengestelde menu's en overheerlijke buffetten. Tevens houden wij rekening met diëten en serveren wij vegetarische gerechten.
Na het diner is het goed toeven in de brasserie/lounge van het hotel. In de gezellige bar kunt u een potje darten en een drankje drinken.
Bereikbaarheid:
Openbaar vervoer:
Vanaf treinstation Leeuwarden met buslijn 66 naar Holwerd. Vandaar met de boot Ameland. Daar aangekomen met buslijn 130 naar Hollum. De bus stopt voor het hotel.
- Plan uw route met het openbaar vervoer »
Tip: voer als eindbestemming het bovenstaande adres in
Als u uw auto op de parkeerplaats wilt laten staan, neemt u de 2e afslag rechts. Het parkeerterrein is dagelijks geopend van 30 minuten voor aankomst van de eerste boot tot 15 minuten na vertrek van de laatste. Het parkeertarief is € 4,00 per dag of gedeelte hiervan. Het parkeerterrein is niet bewaakt; parkeren is op eigen risico. Op het parkeerterrein kunt u contant betalen en chippen. Ook kunt u gebruik maken van Eurocard, American Express en VISA.
Als u uw auto mee wilt nemen naar het eiland dient u dit van te voren te reserveren bij rederij Wagenborg, telefoonnummer 0519-546 111.
Bij aankomst bij de veerboot, neemt u op de steiger de 1e afslag rechts en rijdt u door tot de autokassa.
Voor veertijden en prijsinformatie, klik hier »
U kunt ook uw fiets meenemen en uw bagage vanuit de haven naar het hotel laten brengen.

- Restaurant
- Bar
- Lift
- Diverse zalen
- Drie tennisbanen
- Rookvrije kamers
- Rolstoeltoegankelijk
- Draadloos internet
- Barbecuevoorzieningen
- Gratis parkeergelegenheid
- Huisdieren zijn toegestaan
- Dorpjes Hollum, Ballum, Nes en Buren
- Natuurcentrum Ameland
- Vuurtoren
- Korenmolen 'De Verwachting' in Hollum
- Korenmolen 'De Phenix' in Nes
- Landbouw- en Juttersmuseum 'Swartwoude'
- Cultuur-historisch museum 'Sorgdrager'
- Maritiem museum 'Abraham Fock'
- Golfen
- Fietsen
- Wadlopen
- Zeilen
- Boottocht naar robbenkolonies
- Vistochten
Meer informatie vindt u op de eigen website van het hotel www.hotelamelanderkaap.nl



