Bridgen in Hotel de Zalm

 

Bridgen in Fletcher Hotel-Restaurant de Zalm

Ligging:
Hotel-Restaurant De Zalm is gelegen in de pittoreske vestingstad Brielle. Oude gevels en gebouwen en mooie grachten en wallen herinneren aan een rijke en bewogen historie. Het sfeervolle stadje is geliefd bij recreanten en dat is niet zonder reden. U vindt hier gezellige terrassen, mooie boetiekjes en knusse zalm_259restaurants.

Prachtige steden op steenworp afstand
Op steenworp afstand van Hotel-Restaurant De Zalm vindt u prachtige steden als Rotterdam, Den Haag en Zierikzee. Deze plaatsen zijn zeker een bezoek waard. Bijvoorbeeld om wat cultuur te snuiven of om gezellig een dagje te winkelen.

Wandelingen, fiets- en boottochten
Maar de omgeving is ook uitermate geschikt voor mooie wandelingen en fiets- en boottochten. Bovendien ligt nabij Brielle het dorpje Heenvliet, dat vooral bekend staat om de traditionele paardenmarkt tijdens Pinksteren.

Heeft u vragen over dit hotel neem dan gerust contact met ons op via tel. nr. 0347-750 444. U kunt ook uw vraag mailen naar info@boon-a-part.nl

Wilt een bridgearrangement reserveren neem dan contact op met 0347 - 750 444. Ook kunt u heel gemakkelijk online uw bridgearrangement reserveren via het reserveringsformulier >>

Hotelkamers:
Hotel-Restaurant De Zalm in Brielle heeft 48 comfortabele hotelkamers.
De tweepersoonskamers comfort met douche zijn sfeervol ingericht en voorzien van een telefoon, televisie, radio, comfortabele bedden en een badkamer met douche en toilet. Enkele kamers beschikken bovendien over een extra zitje.

Restaurant en Bar

De gerenommeerde keuken van het gastronomische restaurant ‘De Gekroonde Zalm’ doet zijn naam eer aan. De menu- en wijnkaart met zorgvuldig geselecteerde wijnen staan garant voor een culinaire belevenis. Wij houden rekening met eventuele diëten en u wordt bediend door vriendelijk en gastvrij personeel.

Bereikbaarheid:
Openbaar vervoer:
Vanaf treinstation Rotterdam Centraal met de metro naar Spijkenisse Centrum en vervolgens met buslijn 103 naar Brielle Centrum. Op een paar minuten lopen ligt het hotel.
Met de auto:
Gratis parkeergelegenheid achter het hotel.



Faciliteiten op een rijtje:

  • Sfeervol lunchcafé
  • Gezellige bar
  • Draadloos internet
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Fietsenberging
  • Fietsverhuur

Tips:
 
  • Het Historisch Museum Den Brielle bezoeken
  • Een stadswandeling maken door Brielle
  • De toren van de Sint Catharijnekerk beklimmen voor een prachtig uitzicht over Brielle
  • Een dagje naar Diergaarde Blijdorp
  • Een bezoek aan Aviafauna
  • Leren en spelen met water bij Waterland Neeltje Jans
  • Een dagje naar Den Haag en Rotterdam
  • Gemeentemuseum De Brielse Waag bezoeken
Meer informatie vindt u op eigen website van het hotel www.hoteldezalm.nl
Boon-a-part Postbus 474 4130 EL Vianen Telefoon: +31 (0)347-750444 E-MAIL: info@boon-a-part.nl
Voorwaarden Disclaimer Sitemap ©Boon-a-part 2008