![]() ![]() ![]() ![]()
|
Leren bridgen in Bridgehotel Langewold
Leren Bridgen binnen 5 dagen!? Dat kan bij Boon-a-part Bridgereizen. 
Boon-a-part Bridgereizen organiseert op 31 mei 2010 voor de eerste keer de cursus ‘leren bridgen in 5 dagen’.
Onder begeleiding van een professionele bridgedocent zal de cursist alle facetten van het spel in een korte tijd onder de knie krijgen. Het bezwaar om wekelijks een avond naar bridgeles te gaan wordt hiermee van tafel geschoven. De eerste cursus zal plaatsvinden in Hotel-Restaurant Langewold in Roden (Drenthe)
Vaak wordt er geclaimd dat bridge zeer moeilijk te leren is, maar niets is minder waar. Volgens de Nederlandse Bridge Bond kan iedereen leren bridgen, mits het goed wordt uitgelegd door een professionele bridgedocent. Vandaar het initiatief van Boon-a-part Bridgereizen om in vijf dagen te leren bridgen.
Het antwoord op de vraag “Is het mogelijk om binnen 5 dagen te leren bridgen?” is simpel. Volgens hoog geplaatste personen in de bridgewereld is dit absoluut geen probleem.
Wij leren mensen bridgen binnen een paar dagen, uiteraard in een gezellig hotel op een mooie locatie.
Inhoud van het arrangement:
• Ontvangst met welkomstdrankje
• 4 x overnachting
• 4 x uitgebreid ontbijtbuffet
• 4 x lunch
• 4 x heerlijk diner
• Inclusief bridgeles van een ervaren bridgedocent
• Inclusief lesmateriaal
• Koffie/thee aan het begin van het bridgen
• Een lekker hartig hapje tijdens de avond les
Datum Aantal nachten Prijs
31 mei 4 € 299
19 juli 4 € 299
Wilt u een Bridgearrangement reserveren of heeft u vragen over een Bridgearrangement neem dan contact op met 0347 - 750 444.
U kunt ook heel gemakkelijk online een bridgearrangement reserveren via het reserveringsformulier >>



