5-daagse Busreis Duitsland

 

NIEUW!! 5-daagse Busreis Duitsland “Frühling langs de Rijn & Moezel”

Van maandag 7 mei tot 11 mei
Een reisje langs de Rijn… en ook langs de Moezel! We volgen deze rivieren naar het mooiste wat deze streek u te bieden heeft. En dat is veel! Eindeloze wijngaarden op glooiende hellingen, dichte bossen en schilderachtige stadjes met vakwerkhuizen en wijnstubes zijn slechts enkele voorbeelden hiervan.

Inhoud 5-daagse busreis Duitsland :

* Reis per Comfort Class touringcar
* Ervaren chauffeur/reisleider * Ontvangst met welkomstdrankje
* 4 x overnachtingen in Hotel Pistono in een kamer zoals beschreven
* 4 x ontbijtbuffet
* 4 x diner
* 3 x bridgeavond
* Koffie/thee bij aan het begin van de bridgeavond
* Een lekker hapje aan het eind van de bridgeavond
* Inclusief onder genoemde excursies
* Afscheidskoffietafel
* Dagjournaals met uitslagen
* Wedstrijdleiding van Boon-a-part

Vanaf € 469,- p.p. *:


Dag 1
- heenreis naar Duitsland
Vanaf ons vertrek punt Hotel Nobis in Asten rijden we naar ons hotel in Dieblich.
U kunt uw auto parkeren bij Hotel Nobis in Asten. Parkeren geschiedt op eigen risico en is tegen betaling € 10,- per auto.


Dag 2 - Cochem - Bernkastel Kues
We maken een tocht langs de Moezel. Na het ontbijt volgen we de Hünsrück Höhenstrasse naar Bernkastel. Wist u dat hier de beste moezelwijnen vandaan komen? Vooral het marktplein met een gevelfront van vakwerkhuizen is mooi om te zien. ’s Middags volgen we de rivier verder naar Cochem. Dit sfeervolle stadje is geliefd vanwege de pittoreske straatjes en steegjes met vakwerkhuizen, de unieke delen van de middeleeuwse muur en een gezellig marktplein, waar u op een terrasje een heerlijke moezelwijn kunt drinken. Het is één van de populairste plaatsen aan de Moezel, fraai gelegen met op de wijnhellingen een romantisch kasteel.

Dag 3 - Koblenz - Maria Laach
Allereerst nemen we een kijkje in Koblenz, het wijncentrum van dit gebied en de stad waar de Rijn en Moezel samenkomen. Aansluitend rijden we naar de schitterende benedictijnenabdij van Maria Laach, gelegen naast de Laacher See. De abdijkerken wordt door velen gezien als één van de mooiste romaanse bouwwerken in Duitsland.

Dag 4 - langs de Rijn naar Rüdesheim
Vandaag is de Rijn aan de beurt. We volgen de rivier tot aan het bekende wijnstadje Rüdesheim, aan de voet van het Niederwald. Hierbij passeren we de bekende rots de Lorelei. In Rüdesheim moet u in ieder geval eens door de ‘Drosselgasse’, de gezelligste steeg van Duitsland, wandelen.

Dag 5 - terugreis naar Nederland
Na het ontbijt vertrekken we via Monchau richting Nederland. Aangekomen op ons verzamelpunt,
wacht u nog een lekkere afscheidskoffietafel.    


Hotelkeuze:
Dit gezellige familiehotel ligt in het centrum van Dieblich. Dieblich ligt in één van de laatste grote bogen van de Moezel, op ca. 13 km voordat deze uitmondt in de Rijn. Dit schilderachtige wijndorp met een romantisch centrum met vakwerkhuizen wordt omgeven door prachtige wijnbergen, eindeloze wijngaarden, kastelen en burchten.  Het hotel beschikt over een receptie, lift, café, restaurant, gezellige wijnkelder, een overdekt zwembad (gratis),  een sauna (tegen betaling) en draadloos internet (tegen betaling). Alle kamers beschikken over een badkamer met douche, toilet, haardroger, televisie en gratis kluisje. Het hotel beschikt niet over mindervalidenkamers.

* Prijs is inclusief genoemde programma exclusief drankjes en lunches. De 1- persoonstoeslag bedraagt € 22,50 p.p.p.n.


Deze busreis wordt uitgevoerd in nauwe samenwerking met KRAS.NL
KRAS.NL is aangesloten bij de ANVR, Calamiteitenfonds en de Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR)


Boon-a-part Postbus 474 4130 EL Vianen Telefoon: +31 (0)347-750444 E-MAIL: info@boon-a-part.nl
Voorwaarden Disclaimer Sitemap ©Boon-a-part 2008