Weekend Bridgearrangement
Fletcher Hotel-Restaurant Arneville Middelburg 05-01-2024 3 nachten

Tijdens ons Weekend Bridgearrangement bridgearrangementen geniet u, compleet verzorgd, van de gezelligste bridge op de mooiste locaties.
De Weekend Bridgearrangementen zijn altijd inclusief:
- Overnachtingen in een comfortabele kamer
- Verblijf op basis van half pension (De verzorging begint met het diner op de aankomstdag en eindigt met een ontbijt op de vertrekdag.)
- Elke avond bridgen inclusief leuke en unieke prijzentafel
- Koffie/thee bij aanvang van elke bridgeavond
- Een lekkere bittergarnituur na elke bridgeavond
- Scoreverwerking via Bridgemates, dit houdt in een snelle uitslag en voor elk paar een persoonlijk overzicht
- Dagelijks de leukste journaals met uitslagen, tips en wetenswaardigheden
- Volledig bevoegde wedstrijdleiders (gezelligste wedstrijdleiders van Nederland)
- Toeristische tips en informatie over de omgeving en gemeente
- Mogelijkheden voor fiets- en wandelactiviteiten overdag
Programma
Dag 1 (05 januari 2024)Vanaf 15:00 kunt u inchecken in het hotel. Om ongeveer 17:00 zullen onze wedstrijdleiders, onder het genot van een welkomstdrankje, het arrangement openen. Aansluitend om ongeveer 17:30 wordt u verwacht voor het diner. Na het diner wordt er gebridget.
Dag 2 (06 januari 2024)U begint de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet. De middag is vrij te besteden. In de avond geniet u van het heerlijke diner, aansluitend wordt er gebridget.
Dag 3 (07 januari 2024)U begint de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet. De middag is vrij te besteden. In de avond geniet u van het heerlijke diner, aansluitend wordt er gebridget.
Dag 4 (08 januari 2024)Na het uitgebreide ontbijtbuffet is het bridgearrangement afgelopen en zien wij u graag terug op een volgend bridgearrangement.

Fletcher Hotel-Restaurant Arneville Middelburg
Faciliteiten
- Gratis WiFi
- Roomservice
- Gratis parkeren
- Lift
- Rolstoelvriendelijk
- Toegankelijk voor mindervaliden
- 24-uurs receptie
- Wake-up call
- Oplaadpunt voor E-bike
- Fiets- en wandelroutes
- Fietsenstalling
- Restaurant
- Terras
- Café / Bar
Algemeen
Toegankelijkheid
Service
Fietsen & wandelen
Eten & drinken
Bij te boeken
- Sparta E-Bike€25,00