5-daags Klavertje Vier Arrangement Noord-Nederland

Klavertje Vier Noord-Nederland 21-07-2025 4 nachten

€459per persoon

Boek nu dit arrangement!

Overzicht

Speciaal voor u hebben wij door drie noordelijke provincies een onvergetelijke fietsroute uitgestippeld. Het unieke aan deze reis is dat u tijdens de prachtige routes fietst door drie provincies. Kijk uw ogen uit bij de bloeiende heidevelden, eindeloze bossen en pittoreske dorpjes. Dat is nog lang niet alles, want je komt tijdens de routes ook langs diverse bijzondere bezienswaardigheden. In onze folders vindt u de leukste tips en bezienswaardigheden voor tijdens uw reis. De fietsroute die u gaat afleggen is gemiddeld 48 kilometer per dag.

Inhoud arrangement:

  • 1e overnachting in: Hotel-Restaurant De Borken
  • 2e overnachting in: Hotel-Restaurant Marknesse
  • 3e overnachting in: Hotel-Restaurant Heidehof
  • 4e overnachting in: Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn
  • 4 x uitgebreid ontbijtbuffet
  • 4 x heerlijk 3-gangen diner
  • Elke avond bridgen inclusief leuke en unieke prijzentafel
  • Koffie/thee bij aanvang van elke bridgeavond
  • Een lekkere bittergarnituur tijdens de laatste ronde van elke bridgeavond
  • Scoreverwerking via Bridgemates, dit houdt een snelle uitslag in en voor elk paar een persoonlijk overzicht
  • Dagelijks de leukste journaals met uitslagen, tips en wetenswaardigheden
  • Volledig bevoegde wedstrijdleiders (dé gezelligste wedstrijdleiders van Nederland)
  • Op iedere avond zijn – voor leden van De Nederlandse Bridge Bond – meesterpunten te verdienen
  • Fietsen zijn niet bij het arrangement inbegrepen
  • Bagagetransport naar het volgende Fletcher hotel (max 15 kilo per persoon)
Programma
Dag 1 (21 juli 2025)

Vanaf 15:00 kunt u inchecken in het Hotel-Restaurant De Borken. Om ongeveer 17:00 zullen onze wedstrijdleiders, onder het genot van een welkomstdrankje, het arrangement openen. Aansluitend om ongeveer 17:30 wordt u verwacht voor het diner. Na het diner wordt er gebridget.

Dag 2 (22 juli 2025)

U start de dag met een uitgebreid ontbijt. Na het ontbijt fietst u naar de volgende locatie, Hotel-Restaurant Marknesse (voor uw bagage is er gratis transport). Na een prachtige route door het prachtige noorden komt u aan op uw tweede locatie, uiteraard is ook uw bagage aanwezig op deze locatie. In de avond geniet u van een heerlijk diner waarna er nog gezellig wordt gebridget.

Dag 3 (23 juli 2025)

Na het uitgebreide ontbijtbuffet vertrekt u naar de 3e locatie van onze fietstocht, vandaag gaan we naar: Hotel-Restaurant Heidehof. Via de speciaal voor u uitgestippelde fietsroute komt u weer langs de mooiste plekjes. Bij aankomst in het hotel geniet u van een heerlijk 3-gangerdiner, aansluitend wordt er gebridget.

Dag 4 (24 juli 2025)

Vandaag gaan we naar de laatste locatie van onze fietstocht. Na een heerlijk ontbijt vertrekken we weer richting Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn. Via onze fietsroute ontdekt u het op één na laatste deel het noorden. In de avond geniet u van een heerlijk 3-gangendiner in het gezellige restaurant. Op de laatste avond geniet u natuurlijk ook nog van de gezelligste bridge!

Dag 5 (25 juli 2025)

Na het uitgebreide ontbijtbuffet is het bridgearrangement bijna ten einde. Voor de laatste keer pakken we de fiets, dit keer terug naar onze startlocatie, Hotel-Restaurant De Borken. Na het uitchecken is het arrangement afgelopen en zien wij u graag terug op een volgend bridgearrangement.

€459per persoon

Boek nu dit arrangement!

Klavertje Vier Noord-Nederland


Faciliteiten
    Algemeen
  • Gratis bagagevervoer van hotel naar hotel
  • Gratis parkeren
  • Gratis WiFi
  • Service
  • Bagage opslag
  • Eten & drinken
  • Café / Bar
  • Restaurant
  • Fietsen & wandelen
  • Oplaadpunt voor E-bike
  • Overdekte fietsenstalling

Bij te boeken
  • E-bike (per dag)€20,00
Boek nu dit arrangement!

Meld u aan voor de nieuwsbrief