Weekend Bridgearrangement
Fletcher Hotel-Restaurant Het Veerse Meer 12-01-2024 3 nachten

Tijdens ons Weekend Bridgearrangement bridgearrangementen geniet u, compleet verzorgd, van de gezelligste bridge op de mooiste locaties.
De Weekend Bridgearrangementen zijn altijd inclusief:
- Overnachtingen in een comfortabele kamer
- Verblijf op basis van half pension (De verzorging begint met het diner op de aankomstdag en eindigt met een ontbijt op de vertrekdag.)
- Elke avond bridgen inclusief leuke en unieke prijzentafel
- Koffie/thee bij aanvang van elke bridgeavond
- Een lekkere bittergarnituur na elke bridgeavond
- Scoreverwerking via Bridgemates, dit houdt in een snelle uitslag en voor elk paar een persoonlijk overzicht
- Dagelijks de leukste journaals met uitslagen, tips en wetenswaardigheden
- Volledig bevoegde wedstrijdleiders (gezelligste wedstrijdleiders van Nederland)
- Toeristische tips en informatie over de omgeving en gemeente
- Mogelijkheden voor fiets- en wandelactiviteiten overdag
Programma
Dag 1 (12 januari 2024)Vanaf 15:00 kunt u inchecken in het hotel. Om ongeveer 17:00 zullen onze wedstrijdleiders, onder het genot van een welkomstdrankje, het arrangement openen. Aansluitend om ongeveer 17:30 wordt u verwacht voor het diner. Na het diner wordt er gebridget.
Dag 2 (13 januari 2024)U begint de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet. De middag is vrij te besteden. In de avond geniet u van het heerlijke diner, aansluitend wordt er gebridget.
Dag 3 (14 januari 2024)U begint de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet. De middag is vrij te besteden. In de avond geniet u van het heerlijke diner, aansluitend wordt er gebridget.
Dag 4 (15 januari 2024)Na het uitgebreide ontbijtbuffet is het bridgearrangement afgelopen en zien wij u graag terug op een volgend bridgearrangement.

Fletcher Hotel-Restaurant Het Veerse Meer
Faciliteiten
- Eigen jachthaven
- Golfen in de regio
- Fitness
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Fiets- en wandelroutes
- Fietsverhuur
- Restaurant
- Café / Bar
- Terras
- Rolstoelvriendelijk
- Lift
- Toegankelijk voor mindervaliden
- Wake-up call
Actief
Algemeen
Fietsen & wandelen
Eten & drinken
Toegankelijkheid
Service
Handige informatie
- Inbegrepen
- Inbegrepen
Kamer upgrades (per kamer per nacht)
- Luxe kamer met bad€10,00
- Luxe kamer met meerzicht€30,00
- Executive tweepersoonskamer €40,00
- Executive tweepersoonskamer met meerzicht€50,00
Bij te boeken
- Sparta E-bike€25,00