Weekend Bridgearrangement inclusief workshop Bossche bollen maken
Fletcher Hotel-Restaurant 's-Hertogenbosch 19-02-2027 3 nachten
Geniet tijdens ons Weekend Bridgearrangement van een zorgeloos verblijf met gezellige bridgezittingen op de mooiste locaties.
De Weekend Bridgearrangementen zijn altijd inclusief:
- Overnachtingen in een comfortabele kamer
- Verblijf op basis van halfpension (De verzorging begint met het diner op de aankomst dag en eindigt met een ontbijt op de vertrekdag.)
- Elke avond bridgen inclusief leuke en unieke prijzentafel
- Koffie/thee bij aanvang van elke bridgeavond
- Een lekkere bittergarnituur na elke bridgeavond
- Scoreverwerking via Bridgemates, dit houdt in een snelle uitslag en voor elk paar een persoonlijk overzicht
- Dagelijks de leukste journaals met uitslagen, tips en wetenswaardigheden
- Volledig bevoegde wedstrijdleiders (gezelligste wedstrijdleiders van Nederland)
- Toeristische tips en informatie over de omgeving en gemeente
- Mogelijkheden voor fiets- en wandelactiviteiten overdag
Op zaterdag 20 februari volgt u een workshop Bossche bollen maken bij Bakkerij & Bakkerscafé Royal, waar u de fijne kneepjes van deze Brabantse klassieker leert. Onder begeleiding van ervaren bakkers gaat u zelf aan de slag met luchtige soezen, romige vulling en een glanzende chocoladelaag. Het eindresultaat is niet alleen smakelijk, maar ook een leuke herinnering om mee naar huis te nemen. Houd er rekening mee dat de workshopruimte bereikbaar is via een smallere trap en dat u gedurende een groot deel van de workshop staand bezig bent.
Programma
Dag 1 (19 februari 2027)Vanaf 15:00 uur bent u van harte welkom om in te checken in het hotel. Omstreeks 17:00 uur openen onze wedstrijdleiders het bridgearrangement tijdens een gezellig welkomstmoment met een drankje. Aansluitend, rond 17:30 uur, bent u welkom voor een gezamenlijk diner. Na het diner staat een ontspannen bridgeavond op het programma. Wie dat gezellig vindt, kan de avond afsluiten met een drankje in de bar.
Dag 2 (20 februari 2027)U start de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet, waarbij ook het inmiddels bekende Boon-a-part Journaal voor u klaarligt. Om 14.00 uur gaat u genieten van een workshop Bossche bollen maken. U reist met eigen vervoer naar Bakkerij Royal, Visstraat 44, 5211 DN 's-Hertogenbosch. De reistijd naar deze locatie bedraagt circa 15 minuten. Wij adviseren u op tijd te vertrekken, zodat u ontspannen aankomt en de workshop niet hoeft te missen. In de avond geniet u van een gezamenlijk diner, waarna er weer wordt gebridget. Na afloop is er, geheel vrijblijvend, gelegenheid om nog gezellig een drankje te drinken in de bar.
Dag 3 (21 februari 2027)U begint de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet, waarbij het vertrouwde Boon-a-part Journaal niet zal ontbreken. De middag is vrij te besteden. In de avond geniet u van een heerlijk diner, waarna de laatste bridgeavond van het arrangement plaatsvindt. Ook deze avond kunt u, als u dat wenst, nog napraten onder het genot van een drankje in de bar.
Dag 4 (22 februari 2027)Na het uitgebreide ontbijtbuffet checkt u uit bij het hotel. Hoewel het bridgearrangement hiermee wordt afgesloten, hoeft uw dag nog niet direct ten einde te zijn. U kunt deze laatste dag rustig benutten om nog te genieten van de omgeving, een wandeling te maken of op eigen gelegenheid iets te ondernemen, voordat u huiswaarts keert.
Fletcher Hotel-Restaurant 's-Hertogenbosch
Faciliteiten
- Gratis WiFi
- Parkeren tegen betaling
- Laadpaal elektrische auto
- Lift
- Rolstoelvriendelijk
- Toegankelijk voor mindervaliden
- Café / Bar
- Restaurant
- Terras
- Fietsverhuur
- Oplaadpunt voor E-bike
- Overdekte fietsenstalling
- Fiets- en wandelroutes
- Bagage opslag
Algemeen
Toegankelijkheid
Eten & drinken
Fietsen & wandelen
Service
Handige informatie
- Kamers met inloopdouche aanwezig
- Kamers op begane grond aanwezig
Kamer upgrades (per kamer per nacht)
- Tweepersoonskamer luxe met douche€15,00
- Tweepersoonskamer luxe met bad€15,00
Bij te boeken
- Sparta E-bike€29,00
